En İyi House M.D. Şarkıları

Share

Konu sağlık olunca, kendi sağlığımız kadar dizilerin de ön plana çıktığı doğal bir gerçek.

Bu konuda da House M.D. ya da kısaca anıldığı üzere House’u duymayan yoktur. Hugh Laurie’nin canlandırdığı kibirli, ukala ve bir o kadar da etik dışına çıkmaktan gocunmayan tıbbi tanı uzmanımız Dr. Gregory House, 8 sezon boyunca kendisine hiç de hafife alınmayacak sayıda hayran topladı.

Bugünse Serinletici ekibi olarak House’un bir başka sağlam yönüne; müziklerine odaklanacağız.

Intro şarkısından aralarda çalan şarkılara kadar Shazam’larımıza ekstra mesai yaptıran en iyi beş House müziğini sizler için derledik. Üstelik birkaçı direk Hugh Laurie’nin kendisinden!

5- Teardrop / Massive Attack

4- None Of Us Are Free / Solomon Burke

3- Cuddy’s Serenade / Hugh Laurie

2- All That We See / The Black Ryder

1- St. James Infirmary / Hugh Laurie

Keyfini çıkartın!

Ne yetmedi mi? O zaman cebimizdeki son bonusu çıkartmadan olmaz. House’ta çalıp çalmamasını da önemsemiyorsanız Hugh Laurie ile kalbinizin zincirlerini çözün!

Bonus: Unchain My Heart / Hugh Laurie

Tolga Erbak

Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen yeni ismiyle Erbak.net genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor.

You may also like...