Game of Thrones, Millie Bobby Brown’ı elemiş

Share

Hollywood’un geleceği en parlak yıldızları arasında gösterilen, Millie Bobby Brown (16) Game of Thrones (Taht Oyunları) seçmelerinde reddedildiğini ve bu yüzden oyunculuğu bırakmayı düşündüğünü itiraf etti.

Stranger Things dizisinde canlandırdığı Eleven (11) karakteri ile Emmy dahil olmak üzere birçok adaylık elde eden genç oyuncu Millie Bobby Brown, yıllar önce katıldığı Game of Thrones seçmelerinde umduğunu bulamayınca neredeyse oyunculuğu bırakmayı düşündüğünü açıkladı.

Millie Bobby Brown'dan Game of Thrones itirafı - 2

Screen Rant’in haberine göre ABD’li ünlü komedyen Jimmy Fallon’ın programına katılan Brown, daha önce katıldığı seçmelerde reddedildiğini ve en çok da Game of Thrones seçmelerinde reddedilmenin kendisini incittiğini açıkladı.

Millie Bobby Brown'dan Game of Thrones itirafı - 3

Brown “Sanırım reddedilmek beni çok üzmüştü, bu da herkese söylediğim bir şey. Bu sektör her zaman reddedilmelerle dolu. Bir kez ‘Evet’ almadan önce defalarca ‘Hayır’ alırsınız. Reklam seçmelerine katılıyordum. Sonra Game of Thrones seçmesine katıldım ve reddedildim. O zaman, ‘Bu gerçekten zor’ diye düşündüm ve sanırım o rolü gerçekten istemiştim” dedi.

16 yaşındaki oyuncu HBO’nun fenomen dizisinden hayır aldıktan kendisini için son bir deneme yaptığını ve 2 ay sonra Skype üzerinden Netflix projesindeki Eleven rolüne kabul edildiğini öğrendiğini söyledi.

Millie Bobby Brown'dan Game of Thrones itirafı - 5

Hollywood’un geleceği parlak yıldızları arasında gösterilen, Millie Bobby Brown’un hayalinin Amy Winehouse’u canlandırmak olduğu biliniyor.

NTV

Sinem Bekler

Çeşitli gazetelerde muhabir olarak çalışan Sinem, yayıncılığın geleceğini online medyada görmesiyle son dönemdeki çalışmalarını bu yöne kaydırmaktan bir an bile kuşku duymadı. İşletme Bölümü mezunu olan Sinem, kültür sanat dünyasıyla da yakından ilgileniyor ve kendini tam bir başak kadını olarak nitelendiriyor.

You may also like...