General Mobile GM 9 Pro, 11 Eylül’de tanıtılacak

Share

General Mobile resmi Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımla yeni yerli telefonunu ne zaman tanıtacağını açıkladı. Yeni General Mobile GM 9 Pro 11 Eylül 2018’de resmiyete kavuşacak.

Orta segment kullanıcılarına güzel bir seçenek sunmaya hazırlanan General Mobile, yeni yerli telefonuyla oldukça iddialı geliyor. Son zamanlarda rekabetin bir hayli arttı orta sınıf telefon pazarına giriş yapacak olan General Mobile GM 9 Pro, 11 Eylül 2018 tarihinde düzenlenecek olan etkinlik ile lanse edilecek.

Geçtiğimiz günlerde ismi açıklanan GM 9 Pro, 18:9 oranında daha büyük ekran ve kasa oranı ile karşımıza çıkması bekleniyor. Orta segment kullanıcılarına kaliteli bir akıllı telefon deneyimi vaat eden yeni yerli telefonun, Snapdragon 660 işlemcisinden güç alacağı iddia ediliyor.

Çift kamera kurulumuyla gelecek olan modelin arka panel tasarımı ise iPhone 7 Plus ve iPhone 8 Plus modellerine oldukça benzerlik gösterdiğini de belirtmekte fayda var. Yeni model hakkındaki en net bilgiler için 11 Eylül tarihini beklememiz gerekecek.

Shiftdelete

Öktem Ersoy

Her gün, Star Wars yaşam türlerini bir gün tüm evrende görme ütopyasıyla uyanan Öktem tam bir teknoloji aşığı. iOS, Android gibi taraf tutmalardan uzak kalarak 1 ve 0'lardan oluşan dünyanın tamamını kollarını açarak kucaklayan Öktem Ersoy, Erbak.net'te F1 ve teknoloji editörlüğü yapıyor.

You may also like...