GTA’nın yapımcısı, üç farklı remaster oyunu üzerinde çalışıyor

Share

GTA’nın geliştiricisi olan Rockstar Games’in ana şirketi Take Two Interactive, şu anda 3 farklı remaster oyun üzerinde çalıştıklarını onayladı. Bu oyunlardan birisi GTA 3 olabilir.

Geliştiriciliğini Rockstar Games’in yaptığı dünyanın en popüler yapımlarından olan Grand Theft Auto’nun ana şirketi Take Two Interactive, heyecanlandıran bir açıklamada bulundu. Şirketin açıklamasına göre şu anda Take Two’nun geliştirici stüdyoları 3 farklı remaster oyun üzerinde çalışıyor.

GTA 3 Remaster Geliyor Olabilir

Daha öncesinde remaster veya remake yapımlara devam edeceklerini açıklayan Take Two, bu konuda bir hayli istekli gibi duruyor. Şu anda geliştirdikleri GTA Online ve GTA 5’in yeni nesil versiyonları ve Kerbal Space Program’ın yenilenmiş sürümü dışında, şirketin 3 farklı remaster projesi daha bulunuyor. Bunların ne olduğu belli değil ancak akıllara GTA 3 gelmiyor değil.

https://www.donanimhaber.com/gta-3-remaster-geliyor-olabilir--137327

Soner Asım

Soner, teknolojiye olan inancını bir yaşam tarzına dönüştürmüş durumda. Teknolojiyi sadece anlatmıyor, onu adeta yaşıyor. Stajyer olarak başladığı Erbak.net kariyerini, teknoloji editörü olarak tam gaz sürdürüyor...

You may also like...