Huawei Mate 40 Pro görüntülendi

Share

‘Huawei’in Mate 40 Pro’su için pek çok sızıntı ortaya çıktı. Telefonun ekim ayının sonuna kadar satışa sunulması bekleniyorken, telefon hakkında detayları gösteren görüntüler ortaya çıktı. Huawei Mate 40 Pro özellikleri ve hakkında bildiğimiz bütün detaylar:

Akıllı telefon modelini en son kapaklı kılıf ile uzaktan görünen bazı görünteler ile görmüştük. Daha sonra hakkında pek detayın çıkmadığı telefon kısa süre geçtikten sonra bu sefer önden göründü. Ekran tarafında bazı söylentiler dışında pek bir şeyin bilinmediği Mate 40 Pro’nun önden net görünen fotoğrafları Weibo üzerinden paylaşıldı.

Güçlü olduğu belirtilen yeni telefon modeli hakkında her geçen gün yeni detayın ortaya çıkmasıyla aslında telefon hakkında merak edilen hiçbir şey kalmadı. Tanıtılmasına kısa bir süre kalmış olmasına rağmen telefon hakkında neredeyse her şey biliniyor. İşte sızıntılar ve ortaya çıkan detaylarla telefonun bütün bilinen özellikleri:

Huawei Mate 40 Pro ozellikleri-00

Ön tarafta kavisli bir ekranın kullanacağı aktarılan modelde, bu özellik onaylanmış oluyor. Ortaya çıkan görsellerde P40 modeline benzeyen telefonun tasarım tarafında tek farkı aslında kavisli ekranı gibi duruyor. İkili ekran deliği ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanan telefonun teknik özellik tarafında ise elimizde şu bilgiler var:

Huawei Mate 40 Pro Plus isimli bir modelin de yeni seri ile birlikte satışa sunulması bekleniyor. Mate 40 Pro, delikli bir ekran ve simetrik hoparlörler ile donatılacak. Kendisinin ekran büyüklüğü 6.78 inç olacak ve bu ekrana OLED mimarisi eşlik edecek deniyor.

Huawei Mate 40 Pro için sır kalmadı! Net göründü

Mate 40 ailesindeki akıllı telefonların gücünü 5 nm fabrikasyon süreci ile üretilen Kirin 9000 işlemcisinden alacağı da çıkan diğer detaylar arasında yer aldığını söylemek mümkün. Telefonun ekim ayı bitmeden tanıtılması bekleniyor.

https://shiftdelete.net/huawei-mate-40-pro-icin-sir-kalmadi-net-gorundu

Öktem Ersoy

Her gün, Star Wars yaşam türlerini bir gün tüm evrende görme ütopyasıyla uyanan Öktem tam bir teknoloji aşığı. iOS, Android gibi taraf tutmalardan uzak kalarak 1 ve 0'lardan oluşan dünyanın tamamını kollarını açarak kucaklayan Öktem Ersoy, Erbak.net'te F1 ve teknoloji editörlüğü yapıyor.

You may also like...