iPhone 12’lerin boyası soyuluyor, kameraları kırılıyor!

Share

Henüz ülkemizde satılmayan, ancak yurt dışında yoğun ilgi gören iPhone 12 boya soyulma ve kırılma iddiaları ile karşı karşıya. Apple Store’da çekildiği belirtilen fotoğraflarda iPhone 12’nin kenarlarında boya soyulması görülüyor.

Çin’deki bir Apple Store’da çekildiği belirtilen görüntülerde, çok fazla insanın cihaza dokunması sonucunda boyada soyulma olduğu dile getiriliyor. Apple’dan henüz resmi bir açıklama gelmedi, ancak boya belirtildiği şekilde çok fazla kullanım sonrasında soyulduysa Apple büyük bir sorun ile karşı karşıya kalabilir.

Görselin Çin’den gelmesi ve ülke genelindeki teknoloji siteleri tarafından ciddi bir şekilde eleştirilmesi bazı şüphelere neden olurken, Max Weinbach isimli teknoloji editörü başka bir sorun ile karşı karşıya kaldığını dile getirdi.

iPhone 12 Pro’nun arka kamerasının herhangi bir darbeye maruz kalmadan kendiliğinden kırıldığını belirtiyor. Her iki görsel sonrasında Apple’dan bir açıklama gelmesi beklenirken, ilerleyen günlerde benzer örneklerin ortaya çıkıp çıkmayacağı sorunun boyutunu ortaya serecek.

https://shiftdelete.net/korkutan-iddia-iphone-12-lerin-boyasi-soyuluyor-kiriliyor

Olgu Atanay

Olgu Erbak.net'e teknoloji stajyeri olarak hızlı bir giriş yaptı. Aynı hızı yazarlık yolunda kullanma konusunda en ufak bir kuşkusu yok.

You may also like...