iPhone 15, sadece pastel tonlara sahip olabilir

Share

Apple, iPhone 15 serisini 12 Eylül tarihinde tanıtacak. Tanıtıma yaklaşırken yeni nesil iPhone modellerine dair sızıntılar gelmeye devam ediyor. Son olarak, iPhone 15 modellerinin renk seçenekleriyle ilgili önemli bir sızıntı ortaya çıktı.

Bilgi sızdırma konusunda güvenilir bir kaynak olan Sonny Dickson adlı bir Twitter kullanıcısı, iPhone 15 modellerinin renklerini gösteren görselleri paylaştı. Buna göre, iPhone 15 modelleri, kullanıcılara sunulacak 5 farklı renkle karşımıza çıkacak.

Görsellere göre yeni nesil iPhone 15 modelleri, siyah (gece yarısı), beyaz (yıldız ışığı), mavi, pembe ve sarı renk seçenekleriyle sunulacak. Bu renkler, daha önceki iPhone’ların canlı renk seçeneklerine göre daha pastel tonlarda ve sofistike bir görünüm sunuyor. Daha önceki sızıntılarda ise telefonların daha parlak renk seçeneklerine sahip olabileceği dile getirilmişti.

Görsellerde görünen kamera adaları, bu renk seçeneklerinin tamamen iPhone 15 modellerine ait olduğunu doğruluyor. Ancak iPhone 15 Pro modellerinin özel bir renk seçeneği taşıyıp taşımayacağı hala bir sır gibi saklanıyor. Apple, 12 Eylül’de düzenlenecek olan Wonderlust etkinliği davetiyelerinde şirket logosunun renkleriyle iPhone 15 Pro modellerine bir gönderme yapmış olabilir.

Mesnet Önal

Bir gün hayatta yaptığı veri analizlerinden sıkılan Mesnet, verinin kendisini yaratma macerasıyla çıktı yola. Önündeki engelleri her aşışında eski iş arkadaşlarına daha çok iş çıkartarak...

You may also like...