Keanu Reeves, daha ne kadar John Wick’i canlandırabileceğini açıkladı

Share

Bugüne dek üç John Wick filmi çeken, gelecek dördüncü ve beşinci filmde de rol alması beklenen Keanu Reeves, John Wick karakterini daha ne kadar canlandırmak istediğini söyledi.

Dünyaca ünlü aktör Keanu Reeves, John Wick karakterini daha ne kadar süre canlandırma niyetinin olduğunu açıkladı. Reeves, John Wick karakteriyle 2014’te ilk kez seyircinin karşısına çıkmasının ardından iki popüler John Wick filmi daha çekmişti. 2021’de iki filmin daha görünüşe göre arka arkaya çekilmesinin planlanması serinin daha ne kadar süreceğine dair hayranların ilgisini uyandırıyor.

Bu açıdan John Wick, kaybettiği karısının ardından güvenli bir hayata çekilecekmiş gibi görünmüyor.

İlk üç film Reeves’i beyaz perdede yeniden görmekten mutlu olan hayranlardan 600 milyon doların üzerinde bir meblağ toplamıştı. Serinin devamında ne olacağı tam olarak bilinmese de maceranın John Wick 4 ve 5’le devam edeceği anlaşılıyor.

Independent Türkçe’nin Screen Rant’in haberinden aktardığına göre, OK! Magazine’e röportaj veren Reeves’e John Wick karakterini canlandırmaya daha ne kadar süre istekli olacağı sorusu yöneltildi. Reeves, merak edilen soruya şu şekilde cevap verdi: “Bacaklarım beni götürebildiği sürece. Seyirciler devam etmesini istediği sürece.”

John Wick serisinin hikayesi, esasen sonsuz tane farklı alternatif barındıracak kadar basit ve belirsiz.

Reeves devam etmeye istekli görünürken, John Wick için en büyük sorun sadece nasıl bir yaratıcı ekibin oluşturulacağı gibi görünüyor. Reeves, daha önce de rolü için çok sıkı çalıştığını söylemişti ve hikayenin devamı için de çalışmaya istekli olduğu anlaşılıyor.

NTV

Sinem Bekler

Çeşitli gazetelerde muhabir olarak çalışan Sinem, yayıncılığın geleceğini online medyada görmesiyle son dönemdeki çalışmalarını bu yöne kaydırmaktan bir an bile kuşku duymadı. İşletme Bölümü mezunu olan Sinem, kültür sanat dünyasıyla da yakından ilgileniyor ve kendini tam bir başak kadını olarak nitelendiriyor.

You may also like...