Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat, ‘İstanbul İçin Son Çağrı’ filminde yeniden izleyici karşısına çıkıyor

Share

Türk televizyon ve sinema dünyasının sevilen isimleri Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat, izleyicilere heyecan verici bir projede bir araya geliyor. Bu iki ünlü oyuncu, başrollerini paylaştıkları yeni film “İstanbul İçin Son Çağrı” ile 24 Kasım’da Netflix platformunda izleyicilerle buluşacak.

Film, bir havaalanındaki tesadüfi bir karşılaşma ile başlıyor. Serin ve Mehmet adlı iki karakter, New York’ta geçen unutulmaz bir geceye sürüklenirler. Bu gecenin heyecanı ve romantizmi, izleyenleri büyülemeye aday gibi görünüyor. Ancak hikayenin ilginç bir yanı var; Serin ve Mehmet evli olan iki kişi.

Bu sıra dışı hikaye, aynı anda iki dünya arasında sıkışmış iki insanın yaşadığı zorlu bir ilişkiyi ele alıyor. Evliliklerinin sıkıntılarına rağmen, Serin ve Mehmet, bu tutkulu kaçamaklarının cazibesine kapılıyorlar. Film, izleyicilere aşkın, tutkunun ve sadakatin karmaşıklığını keşfetme fırsatı sunacak.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat, Türk televizyonunun en tanınmış ve sevilen yıldızlarından ikisidi. Her ikisi de kariyerlerinde birçok unutulmaz rolle tanınırken, bu yeni proje onları tekrar bir araya getiriyor. “İstanbul İçin Son Çağrı,” Netflix izleyicilerine duygusal ve etkileyici bir hikaye sunmayı amaçlıyor.

24 Kasım’da Netflix platformunda yayınlanacak olan bu film, aynı anda hem Türk hem de uluslararası izleyicilere ulaşacak. Tatlıtuğ ve Saat’in başrollerde olduğu bu yapım, aşkın sınırlarını ve insanların karmaşık ilişkilerini keşfetmeye davet ediyor. İzleyiciler, evli iki insanın yaşadığı tutkulu serüvenin nasıl sonuçlandığını merakla bekliyor olacaklar.

Hande Sheref

Daha çocukken ailesiyle birlikte ABD'ye yerleşen Hande, Los Angeles'ın bitmeyen sıcak rüzgarlarıyla her güne daha olgunlaşmış ve bilge olarak uyandığına inanıyor. Bir gün ülkesine dönme hayalinden asla vazgeçmeyen Hande Sheref, hayatın tadını çıkartmaktan geri kalmıyor. Erbak.net'te ağırlıkla dünya ve teknoloji çalışmalarında yer alan yazar, hayatın bir resim tablosu olduğuna inananlardan...

You may also like...