The Office’in bu sefer de Avustralya uyarlaması geliyor!

Share

Kült komedi dizisi The Office’in Avustralya versiyonu için hazırlıklar başladı. Dizinin başrolünde ilk kez bir kadın oyuncu yer alacak. Felicity Ward, Hannah Howard adlı bir paketleme şirketinin yöneticisini canlandıracak.

The Office, 2001 yılında Ricky Gervais ve Stephen Merchant tarafından yaratılan ve İngiltere’de yayınlanan bir mockumentary dizisiydi. Dizi, Wernham Hogg adlı bir kağıt şirketinde çalışan David Brent (Gervais) adlı beceriksiz ve kendini beğenmiş bir yöneticinin iş hayatını ve çalışanlarla ilişkilerini konu alıyordu.

Dizi, hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden büyük beğeni topladı ve pek çok ödül kazandı. Dizinin ABD versiyonu ise 2005 yılında başladı ve Steve Carell’in Michael Scott adlı bir karakteri canlandırdığı 9 sezon sürdü. ABD versiyonu da çok popüler oldu ve kültürel bir fenomen haline geldi.

The Office’in Avustralya versiyonu ise Prime Video için çekilecek ve 2024 yılında yayınlanacak. Dizi, Flinley Craddick adlı bir paketleme şirketinin yöneticisi olan Hannah Howard (Ward) etrafında dönecek. Howard, şirketin merkezinin şubesini kapatıp tüm çalışanları evden çalışmaya zorlaması üzerine hayatta kalmaya çalışacak ve çalışanlarına imkansız hedefler koyacak.

Dizinin yaratıcısı Ricky Gervais, Avustralya versiyonu hakkında şunları söyledi: “Yüzyılın başında yaptığım küçük şovun Avustralya’da yeniden çekilmesinden çok heyecanlıyım. Ofis politikası 20 yılda biraz değişti, bu yüzden modern bir David Brent’i nasıl yönlendireceklerini görmek için sabırsızlanıyorum.”

Felicity Ward ise dizide yer alacağı için çok mutlu olduğunu belirtti. Ward, “The Office’i izlediğimde hayatım değişti. Bu dizide yer almak benim için büyük bir onur.” dedi.

The Office’in Avustralya versiyonu, dizinin 13. uyarlaması olacak. Daha önce Çin, İsrail, Hindistan ve Polonya gibi ülkelerde de farklı versiyonları yapılmıştı.

Sinem Bekler

Çeşitli gazetelerde muhabir olarak çalışan Sinem, yayıncılığın geleceğini online medyada görmesiyle son dönemdeki çalışmalarını bu yöne kaydırmaktan bir an bile kuşku duymadı. İşletme Bölümü mezunu olan Sinem, kültür sanat dünyasıyla da yakından ilgileniyor ve kendini tam bir başak kadını olarak nitelendiriyor.

You may also like...