The Walking Dead, 11. sezonu ile veda edecek

Share

Zombi konseptini TV ekranlarına en iyi şekilde aktaran yapımlar arasında yer alan The Walking Dead dizisi ile ilgili sona gelindi. Kısa bir süre önce The Walking Dead final sezonu hakkında beklenen açıklama geldi. Dizi sona eriyor olsa da buna karşın yeni gelişmeler de yaşanacak.

The Walking Dead final sezonu duyuruldu

Resmi Twitter hesabı üzerinden atılan tweet ile birlikte The Walking Dead dizisinin, 2022 yılında 11. ve final sezonu ile ekranlarda olacağı ifade edildi. Açıklanan bilgilere göre The Walking Dead 11. sezon, genişletilmiş 24 bölümlük bir sezon olarak izleyicilerin karşısına çıkacak.

The Walking Dead hayranları için kötü haber!

The Walking Dead son sezonu ile ilgili yapılan bu açıklama ile birlikte, 2023 yılında Angela Kang isminin ön planda olduğu yeni bir TWD yapımı seyirciler ile buluşacak. Bu yeni yapımda Norman Reedus ve Melissa McBride isimleri de yer alacak.

Anlaşılan o ki ana dizi son bulacak olsa da devam yapımları ile TWD ismi ve konsepti TV ekranlarında tutulmaya devam edilecek. Nitekim bu da hayranları için iyi bir gelişme olarak kendini gösteriyor.

The Walking Dead final

Önümüzdeki dönemlerde yeni The Walking Dead 11. sezon ve yeni TWD yapımı ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam edecektir.

Ayrıca The Walking Dead’in film hazırlıkları da devam ediyor.

https://shiftdelete.net/the-walking-dead-hayranlari-icin-kotu-haber

Tolga Erbak

Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen yeni ismiyle Erbak.net genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor.

You may also like...