The Walking Dead’e güçlü rakip: The Stand

Share

Kıyamet günün gelip çattığı diziler hoşunuza gidiyor mu? Aslında pek çok platformda zombi, salgın hastalıklar ve insanlığın sonunu getiren olayları işleyen diziler bulunuyor. The Stand ise biraz farklı. Bunun nedeni usta korku yazarlarından olan Stephen King’in Türkçe’ye Mahşer olarak çevrilen romanından uyarlanan dizinin usta yazardan izler taşıyor olması. Mini dizi bir salgının insanlığının sonunu getirmesini konu alıyor. Usta yazarın kaleminden esintileri de taşıyan dizi tam anlamıyla,‘’Stephen King tarzı salgın kıyametiyle dalga geçiyor’’. Merakla beklenen The Stand ilk fragman paylaşıldı, tam olarak ne anlatıyor?

The Stand ilk fragman paylaşıldı: Heyecan dorukta!

Stephen King’in kıyamet sonrasını anlattığı 1978 yılında yayımlanan ve Türkçe’ye Mahşer olarak çevrilen fantastik romanından uyarlanan mini dizi The Stand ilk fragmanı ile karşımıza çıktı. Fragman ilginç bir şekilde CBS’in YouTube kanalından kaldırılmış gözükse de yine başka kanallardan izlenebiliyor.

Bu yılın başlarından beri hayatımızda olan salgına adeta gönderme yapan mini dizinin konusu ise dünyayı kasıp kavuran bir salgın sonrası bazı insanların hayatta kalması ve diğer hayatta kalan insanlarla mücadelesini işliyor. Fragman toplamda 30 saniye ve aslında dizinin genel anlamda hatlarını veriyor, tam anlamıyla bir şeyler anlatmıyor.

The Stand ilk fragman paylasildi-00

Dizinin oyuncu kadrosunda ise Amber Heard, Henry Zaga, Odessa Young, Alexander Skarsgard, Owen Teague ve James Marsden gibi isimler yer alıyor. CBS imzalı olan dizinin eğer bir aksilik olmazsa 17 Aralık 2020’de izlenebilir olacağı söyleniyor.

Dizinin resmi fragmanı CBS tarafından erişimi kısıtlanmış olsa da Giant Freakin Robot adlı kanaldan izlenebiliyor.

https://youtu.be/aiJ6JG8FwYI

https://shiftdelete.net/the-walking-dead-disli-rakip-the-stand-ilk-fragman

Emre Kalkan

Erbak.net teknoloji editörü Emre, mobil cihazlara ve donanımlara oldukça ilgili ve konsol oyunları olmadan yaşayamayacağına inananlardan. Türkiye'de VR'ın da öncülerinden olan Emre, bilgisayar programcılığı mezunu ve kendisine rol model olarak Elon Musk'ı seçmiş durumda.

You may also like...