Wolff: F1 şampiyonluk hedefimizden vazgeçmedik

Share

Mercedes takım patronu Toto Wolff, sezonun ilk yarışında Red Bull’un gerisinde kalmalarına rağmen şampiyonluk umutlarını koruyor.

Wolff, “Hedeflerimizi değiştirmeye niyetimiz yok. Her zaman en iyisi olmak için buradayız ve bunu başarmak için çalışmaya devam edeceğiz.”

“Sezonun henüz başlangıcı, bu yüzden ekibin motivasyonunu yüksek tutmak istiyorum. Birçok geliştirme planımız var, Imola’da yeni bir tasarımımız olacak, umarım bu bize avantaj sağlar.”
“Red Bull’un diğer takımlardan daha güçlü olduğu açık. Biz onların arkasındayız, Aston Martin ve Ferrari de bize yakın takip ediyor.”

“Şampiyonluk için Red Bull’un iki pilotunu da geçmemiz gerektiğinin farkındayız, ama aynı zamanda ikincilik için de savaş veriyoruz. İki farklı hedefe odaklanmamız gerekiyor.” ifadelerini kullandı.

Öktem Ersoy

Her gün, Star Wars yaşam türlerini bir gün tüm evrende görme ütopyasıyla uyanan Öktem tam bir teknoloji aşığı. iOS, Android gibi taraf tutmalardan uzak kalarak 1 ve 0'lardan oluşan dünyanın tamamını kollarını açarak kucaklayan Öktem Ersoy, Erbak.net'te F1 ve teknoloji editörlüğü yapıyor.

You may also like...