YOUNGER’dan Müthiş Sezon Finali

Share

İlk sezonda fırtına gibi eserek izleyeni kendisine hayran bırakan Younger, ikinci sezonda büyük bir kasırga çıkardı. Bir New York komedisinin kara mizaha dönüşünü konu alan ikinci sezon, müthiş finali ile ekrana veda etti.

Hatırlarsanız Younger ile ilgili ilk izlenimimiz ‘yeni favori dizimiz’ olmasıydı. 2. sezon finalinin ardından şunu söylemek isteriz ki, Younger hala favori dizimiz!

Öncelikle konusunu bilmeyenler için kısa bir hatırlatma: Younger, 40’lı yaşlarındaki Liza’nın 20’li yaşlarına dönüşünü komik ve eğlenceli bir dille anlatıyor. Kocasından boşanan Liza, iş hayatına dönmeye karar verir.

Gelin görün ki 15 yılı çocuk büyütmeye ayıran ve kariyer anlamında iki taşı üst üste koymayan Liza, tüm iş görüşmelerinden olumsuz yanıt alıyor. ‘Hayır’ı bir cevap olarak kabul etmeyen Liza, birkaç değişiklik ve sahte bir kimlik ile 26 yaşına geri dönüyor. İşte buradan sonra sıkıcı bir ev hanımının uğradığı müthiş değişime tanık oluyoruz.

Herhalde dizi ile ilgili eleştirebileceğimiz tek nokta, hem 20 dakika olup hem de 12 bölümden oluşması. Bunun dışında bir hayli eğlenceli ve oldukça heyecanlı! Çok sevgili Younger, 2017’nin kış aylarında 3. sezonu ile ekrana ve sadık izleyicisine dönmeyi planlıyor.

Dönüşünü sabırsızlıkla bekliyoruz!

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, Erbak.net'te kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor.

You may also like...