Zuck v Musk dövüşü gerçekleşirse X’ten canlı yayınlanacak

Share

Elon Musk ve Mark Zuckerberg arasındaki dövüş, artık X adıyla bilinen Twitter’da canlı olarak yayınlanacak.

Dünyanın en zengin insanı olan Elon Musk, Twitter’ın adını değiştirerek X adıyla yeniden markalaşırken, daha önce söz verilen dövüş karşılaşması artık gerçekleşiyor.

Elon Musk, X platformunda yaptığı bir gönderide Mark Zuckerberg ile önerdiği kafes dövüşünün canlı yayınlanacağını açıkladı. İkilinin birbirlerini kışkırttığı bu dövüşün tüm gelirleri gazilere bağışlanacak.

Musk, X ofisinde “gün boyunca ağırlık kaldırdığını ve dövüşe hazırlandığını” söyleyerek dövüşe olan hazırlıklarını da takipçileriyle paylaştı. Kafes dövüşü konusundaki tartışma, Musk’ın Zuckerberg’e atıfta bulunarak dövüşe hazır olduğunu söylemesiyle başlamıştı.

Zuckerberg de antrenmanlarına devam ediyor ve kafes dövüşüne olan kararlılığını sergiliyor. Musk ve Zuckerberg arasındaki bu heyecan verici dövüş karşılaşmasını, X platformu üzerinden canlı olarak izleme imkanı bulacağız.

Emre Kalkan

Erbak.net teknoloji editörü Emre, mobil cihazlara ve donanımlara oldukça ilgili ve konsol oyunları olmadan yaşayamayacağına inananlardan. Türkiye'de VR'ın da öncülerinden olan Emre, bilgisayar programcılığı mezunu ve kendisine rol model olarak Elon Musk'ı seçmiş durumda.

You may also like...